Verlo Plus

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 5 - 10 dni roboczych

Materac wykonany jest w postaci wanny z pianki T-25, Kaltschaum o twardości H2 oraz Komfort Soft, która posiada pozytywną higieniczną ocenę Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Pianka profilowana kostki w kształcie ściętego ostrosłupa, u góry o wymiarach 9 x 9 cm, u podstawy 10,5 x 10,5 cm. Kostki są różnej twardości. Ze względu na ciężar osoby leżącej istnieje możliwość indywidualnego dopasowania gęstości pianki. W miejscach, które narażone są na odleżyny można profilaktycznie wyjąć kostki. Przez to powstaje wewnątrz pusta przestrzeń, a tym samym zmniejsza się obciążenie zagrożonego miejsca. Przepływ powietrza jest tutaj szczególnie dobry. Poprzez specjalny system ułożenia kostek, pod dowolnymi częściami ciała można zrobić więcej pustych przestrzeni. Materac dopasowuje się do ułożenia ciała jak i do stelaża łóżka.

Cechy szczególne: system ułożenia kostek umożliwiający indywidualne dopasowanie materaca, możliwość indywidualnego dopasowania gęstości pianki, materiał nie przepuszcza moczu ani krwi.

gęstość pianki poliuretanowej ok 25kg/m3 gęstość pianki komfort ok 50 kg/m3 , wysokoelastyczmej ok 40 kg/m3

- materac dostępny w dwóch pokrowcach PU-BW wykonany jest z materiału Sanipur. Materiał ten to połączenie poliuretanu z bawełną. Posiada on zamek błyskawiczny z trzech stron. Materiał nie przepuszcza moczu ani krwi, ale umożliwia swobodny przepływ powietrza. Stosowanie jego jest wskazane głównie w szpitalach i domach opieki społecznej. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC. NATURAL wykonany jest z materiału ze 100% bawełny. Posiada zamek z trzech stron. Można go prać w temp. do 60oC.

Wymiary: 90x200cm.

Wysokość: materaca to około 16 cm.