O FABRYCE SNU

Witamy w sklepie internetowym ,zapraszamy również do salonu stacjonarnego FABRYKA SNU, mieszczącego się w Koszalinie na ul. Bohaterów Warszawy 2a (DAWNE NOMI)

Sample imageMamy na swoim koncie ponad dwa tysiące urządzonych sypialni i zadowolonych klientów. Jako firma stawiamy duży nacisk na jakość obsługi klienta – traktuj innych tak jak siebie samego. Nasza oferta to najlepsze marki. Producent materacy M&K foam materace Koło tu uznana w branży firma, wielokrotnie nagradzana złotym medalem MTB na targach MEBLE POLSKA, produkująca materace na rynek polski i europejski od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat wpływu jakości materacy na komfort snu, zaważyła na tworzonych produktach. Materace Koło to wyłącznie doskonałe skonstruowane materace, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji. Natomiast od 1945 roku w Swarzędzu z największą starannością produkowane są wyroby pościelowe. Firma Piórex znana jest ze starannie dobranego wypełnienia, tkanin oraz z oryginalnego wzornictwa. Najwyższe standardy jakości zostały wielokrotnie uhonorowane prestiżowymi certyfikatami. Produkty znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, a wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Cel naszej firmy można określić jednym słowem — wybór! Stawiamy na niezwykle bogatą ofertę materacy i dodatków, czyli wszystkiego, co niezbędne do stworzenia sypialni idealnej. Sypialni, w której zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dobór odpowiedniego materaca, poduszki a wcześniej także stelaża to gwarancja dobrze przespanej nocy. Dobrze przespana noc to gwarancja energii na cały dzień.

To, w jakim środowisku się budzimy i zasypiamy, ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie, dlatego łóżka, które znajdziecie w naszej ofercie, wyróżnione zostały nagrodą Inspiracje 2016. Wyróżnienie to obejmuje nie tylko jakość produktu, ale przede wszystkim jego design. Łączymy nowoczesne podejście do wzornictwa z tradycyjnymi formami i bryłami, które świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych i minimalistycznych sypialniach, jak i bardziej tradycyjnych.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego materaca do Waszych potrzeb. Zależy nam na zaufaniu naszych klientów, które przekłada się na długoletnią współpracę. Dbamy o zachowanie najlepszej jakości do ceny. Stawiamy na najlepszych producentów, a nasza wciąż powiększająca się oferta odpowiada na wszystkie potrzeby naszych klientów. Oferujemy także produkty na indywidualne zamówienie w najlepszych, konkurencyjnych cenach.