Co wyróżnia materace Koło firmy MK Foam?

Dobry sen zapewniają nie tylko łóżko, poduszka czy kołdra, ale też odpowiedni materac. To właśnie dzięki niemu możemy wstać rano wypoczęci, bez bólów pleców czy zdrętwiałych kończyn, gotowi, by zacząć nowy dzień. Materace doskonałej jakości zapewnia firma MK Foam, podbijająca polski i europejski rynek już od 1992 roku. Popularne materace Koło to kwintesencja różnorodności i wygody. Co jeszcze wyróżnia materace MK Foam Koło?

 

Różnorodna oferta materacy MK Foam

Wybór materacy Koło MK Foam jest ogromny. Od piankowych, kieszonkowych i kokosowych, przez lateksowe i bonelowe, aż po wysokoelastyczne czy talalay. Każdy z tych materacy ma inne wypełnienie i charakteryzuje się różnymi cechami. Dzięki temu można dobrać materac idealnie pod swoje preferencje, by zapewnić sobie jak najlepszy sen. Pianka czy sprężyny? Wysoka elastyczność czy raczej twardość? Na stelażu czy bez? A może materace termoelastyczne, które dostosowują się do temperatury Twojego ciała? Wybór należy tylko do Ciebie! Z materacami Koło MK Foam możesz mieć pewność, że jakość Twojego snu będzie wysoka, a Ty będziesz wysypiać się jak nigdy dotąd.

 

Specjalne materace Koło

MK Foam, której produkty dostępne są w ofercie naszego sklepu firmowego Fabryki Snu, oferuje również materace specjalnych kategorii. Są to:

materace dla niego i dla niej – to doskonała opcja dla par, które dość mocno różnią się od siebie wagą, posiada bowiem dwie twardości, które obu osobom mogą zapewnić komfortowy sen;
materace dla dzieci – wykonane z myślą o najmłodszych, tak by stanowiły odpowiednią podporę dla kręgosłupa;
materace hotelowe – cechujące się odpowiednimi parametrami oraz certyfikowaną klasą ognioodporności, zapewniające maksymalny komfort i wytrzymałość;
materace szpitalne – skuteczne podczas leczenia ortopedycznego, rehabilitacyjne, dostosowane do podwyższonych wymagań użytkownika.

Oferta materacy Koło dostosowana jest do różnych miejsc i osób, dzięki czemu skorzystają na tym zarówno rodziny, jak i goście hotelowi czy pacjenci.

materac

 

Materace Koło – jakość wykonania

Każdy materac MK Foam jest wykonywany z najwyższą starannością przez specjalistów ze swojej dziedziny. Zastosowane podczas produkcji najnowocześniejsze metody związane z technologią, materiały wysokojakościowe i dbałość o szczegóły sprawiają, że materace Koło na długo zachowują swoje właściwości oraz kształt i są odporne na wgniecenia. Daje to gwarancję zarówno komfortu, jak i prawidłowego ułożenia ciała. To natomiast przekłada się na zdrowie użytkownika, materace wpływają bowiem na naszą postawę i rozluźniają mięśnie. Niektóre z nich mają właściwości antyalergiczne i rehabilitacyjne. Tak wiele zalet materacy Koło to pewność dobrego zakupu na długie lata!

 

Różne rodzaje twardości materacy

Twardość materaca ma duże znaczenie. Źle dobrana – nawet jeśli materac jest najwyższej jakości – może powodować bóle kręgosłupa, sztywność mięśni i złe krążenie. Właśnie dlatego MK Foam oferuje materace o różnych rodzajach twardości, które odpowiadają na różne potrzeby i wagi użytkowników. Choć najczęstszym wyborem są twardości materaca h2 i h3, MK Foam zapewnia możliwość wyboru w przypadku niektórych materacy wszystkich twardości – od h1 do h7, wychodząc naprzeciw różnym wymaganiom. To gwarantuje, że dosłownie każdy może znaleźć dla siebie idealny materac.

 

Materace Koło w sklepie firmowym Fabryki Snu – Koszalin

Jeżeli interesują Cię materace Koło MK Foam, sprawdź ofertę Fabryki Snu! Posiadamy ogromny wybór materacy różnego rodzaju i wielkości, które dostosują się do różnych potrzeb użytkowników. Zagwarantuj sobie zdrowy, relaksujący sen i wybierz dla siebie idealny materac Koło, który posłuży Ci przez wiele lat!