Meble Dekort – nowość w naszej ofercie

 

Zależy nam na tym, by ciągle rozwijać naszą ofertę i jednocześnie dostarczać naszym klientom elementy wyposażenia wnętrz, które będą piękne, wytrzymałe i trwałe. To dlatego do naszego asortymentu wprowadziliśmy szeroką gamę mebli marki Dekort. Meble łączą w sobie bardzo wysmakowany design, precyzję wykonania, ale też niezwykłą odporność na uszkodzenia, a wszystko za sprawą mocnego, litego drewna. Dlaczego meble Dekort wyróżniają się na tle innych drewnianych mebli? Jakie meble znajdują się w ofercie?

Polska firma z tradycjami

Współcześni konsumenci, osoby, które interesują się wystrojem wnętrz, coraz częściej decydują się na zakup mebli z rodzimego rynku, ponieważ jakością bardzo przewyższają produkty zagraniczne. To właśnie na jakość producent mebli Dekort postawił prawie 30 lat temu i przez te wszystkie lata zdobył mocną pozycję na rynku. Firma powstała w roku 1991 i od tego czasu cieszy się bardzo dobrą opinią.

Meble Dekort a ekologia

Wszystkie meble produkowane przez tę polską markę produkowane są z naturalnych materiałów, do których zaliczyć można drewno dębowe, bukowe, olchę europejską, buk twardzielowy oraz dąb sęczny. Produkty tej marki są więc idealną propozycją dla osób, które na co dzień żyją w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i pragną mieć w swoich domach wyposażenie, które jest zgodne z ekologią. W tym miejscu należy także podkreślić, że producent na każdym etapie produkcji i we wszystkich procesach technologicznych wykorzystuje substancje nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Dlaczego właśnie Dekort?

Drewniane meble bardzo często kojarzone są wyłącznie z klasycznymi aranżacjami wnętrz, jednak meble Dekort ten stereotyp przełamują, co doskonale pokazuje nasz asortyment. Te majestatyczne meble charakteryzujące się prostą linią, masywnością i minimalizmem w kwestii zdobień, mają jednak w sobie coś z lekkości. Ich obecność we wnętrzu nie jest przytłaczająca – nie są to meble, które dominują w wystroju, lecz podkreślają charakter danego wnętrza. Ta uniwersalność sprawia, że meble tej marki doskonale prezentować się będą w każdej przestrzeni, niezależnie od tego, czy będzie ona urządzona w stylu skandynawskim, industrialnym czy nowoczesnym.

Co można znaleźć w ofercie?

Meble Dekort to przede wszystkim produkty, które znajdują swoje zastosowanie w salonie, jadalni czy sypialni, czyli wszędzie tam, gdzie wypoczywamy i miło spędzamy czas z najbliższymi. Nasz asortyment mebli Dekort składa się z pięciu kolekcji: Atlanta, Dallas, Faro, Porto oraz Orlando, a wśród nich można znaleźć przepiękne komody, witryny, półki, łóżka, a nawet...lustra! Tak szeroki asortyment sprawia, że każde pomieszczenie można kompletnie wyposażyć w meble stylistycznie do siebie pasujące, co pozwala stworzyć harmonijną i stylową przestrzeń do wypoczynku.

Szeroki wybór komód

Komoda jest nieodłącznym elementem każdego salonu. Te oferowane przez markę Dekort są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też praktyczne. Są na tyle pojemne, by przechowywać niezbędne przedmioty, ale też pozwalają wyeksponować bibeloty i dodatki, które podnoszą walory estetyczne wnętrza. Przykładem może być komoda z dużymi szafkami i szufladami, ale też przeszklonymi półkami:


Stylowe lustra

Umieszczenie lustra w salonie jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszych wnętrz, gdyż ten zabieg optycznie je powiększa. Oczywiście lustro powinno stylistyką nawiązywać do wystroju, dlatego decydując się na meble Dekort, warto pomyśleć o lustrze tej samej marki. Duże, prostokątne lustro w pięknej drewnianej ramie z pewnością będzie się pięknie prezentowało w niejednym salonie:

Praktyczne stoliki

Oczywiście nieodłącznym elementem każdego salonu jest także niewielkich rozmiarów stolik, przy którym można napić się kawy, czytać prasę czy spędzać miło czas z gośćmi. Stolik kawowy, poza tym, że powinien pasować do wystroju, musi być także funkcjonalny i właśnie takie są propozycje marki Dekort. Przykładem może być stolik wyposażony w praktyczną szufladę, ale też półkę, na której mogą się znajdować np. czasopisma:

Łóżka do sypialni

Nie zapominajmy o tym, że Dekort tworzy także wyposażenie sypialni, m.in. łóżka. Ich propozycje są niezwykle ciekawe, ale też funkcjonalne. Piękne łóżko wyróżniające się prostą, dwupoziomową ramą oraz czarnym, pikowanym zagłówkiem z pewnością jest propozycją dla osób, które w wystroju wnętrz stawiają na designerskie rozwiązania.

Mamy nadzieję, że podobnie jak my, także i Państwo docenią zalety mebli polskiego producenta. Wszystkie meble tej marki znajdują się w kategorii MEBLE DEKORT. Polecamy także inne dostępne w naszej ofercie meble. Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg – zachęcamy do zakupów klientów z tych i innych miast!